Co takiego zrobiłam? Dermokosmetyczna Kuracja wypełniająca Fillerina. Oj tak zmarszczki i wiek to problem każdej z nas. Chciałybyśmy zawsze być piękne i młode.  Nie mówimy o tym głośno, ale pewnie nie jedna z nas stosuje kosmetyki w domowym zaciszu. Niestety zmarszczki i bruzdy pojawiają się z czasem i wiekiem. U mnie pierwsze pojawiły się zmarszczki mimiczne. Sama w domowym zaciszu zaczęłam stosować kurację Fillerina®. Jestem w trakcie stosowania ale już chciałabym wam się pochwalić.
 Dermokosmetyczna kuracja wypełniająca Fillerina® do użytku domowego dostępna jest w trzech różnych stężeniach, co pozwala zapewnić najskuteczniejszą i najbardziej optymalną kurację polegającą na poprawie stanu skóry oraz wygładzeniu tkanek twarzy i szyi.
W skład kuracji wypełniającej wchodzi:  14 dawek (po 2 ml każda) żelu wypełniającego, 14 dawek (po 2 ml każda) filmu odżywczego, 2 precyzyjne aplikatory
oraz dodatkowo krem na dzień Fillerina Day Cream (stosowany osobno lub w połączeniu z innymi preparatami Fillerina®), i Krem modelujący do oczu i ust Fillerina® Eye and Lip Contour Cream.
Kurację należy stosować raz dziennie przez 14 dni, rano lub wieczorem w zależności od indywidualnych potrzeb i zwyczajów.

Stężenie kwasu hialuronowego obniża się stopniowo wraz ze starzeniem się skóry, powodując niedoskonałości takie, jak zmarszczki spowodowane wiekiem i zmarszczki mimiczne oraz utratę objętości, zwłaszcza w okolicy kości policzkowych, policzków i ust. W preparacie Fillerina® zastosowano- po raz pierwszy- kombinację sześciu unikatowych cząstek kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej i różnych rozmiarach, które są transportowane za pomocą specjalnego nośnika i skutecznie przenikają przez kolejne warstwy skóry (badania ex-vivi), co sprawia, że tkanki są wypełniane i zyskują objętość. Działanie kwasu hialuronowego jest wspomagane przez inne składniki aktywne: Matrifull, peptyd transportowany w cyklodekstrynach, wspiera trofikę tkanek skórnych oraz poprawia naturalne wchłanianie substancji wypełniających, zapewniając stopniowe i progresywne uwydatnienie.  Heksapeptyd reguluje gospodarkę wodną skóry, pomagając w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Możecie zakupić te produkty w kilku miejscach podaje wam linki:

Drogeria Syrenka –KLIK 

 Nowa Farmacja- KLIK 
Cefarm24- KLIK
3 komentarze:

 1. Ale cudeńko ciekawe czy efekt będzie zadawalał na dłużej bo cena zestawu też nie jest mała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak narazie zmarszczek nie mam ale sam produkt bardzo mnie zaciekawił.  http://klaudiaandmylife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałaby mi się skuteczna kuracja, która zatrze pierwsze oznaki starzenia się na mojej skórze. :) Bardzo ciekawy produkt, trzeba go wypróbować.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Kamilinablog , Blogger